Biuro nieruchomości AMMAR to firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości oraz wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Udane transakcje i zadowolenie naszych Klientów skłoniły nas do założenia własnego biura. Uczciwość i lojalność wobec Klientów jest naszym priorytetem i każdego z nich traktujemy indywidualnie, pracując w miłej i przyjaznej atmosferze.

Naszym Klientom (planującym zakup lub najem nieruchomości) oferujemy dostęp do szerokiej bazy ofert własnych, jak i innych biur nieruchomości, z którymi współpracujemy.

Nasze biuro należy do sieci Centralnego Banku Nieruchomości - CBN, która umożliwia wymianę ofert nieruchomości pomiędzy uczestniczącymi w tej sieci biurami. Zgłaszając ofertę nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży na wyłączność w naszym biurze, natychmiast zgłaszasz tę ofertę do wszystkich innych biur współpracujących w sieci CBN.

Gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji pod względem finansowym i prawnym, gdyż współpracujemy jedynie z renomowanymi kancelariami notarialnymi i doradcami kredytowymi.      

Dodatkowo, by cieszyć się domem proponujemy następujące usługi:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych, projektowanie i budowa sieci teleinformatycznych
  • działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
  • naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
  • naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego

 

Zapraszamy do współpracy
Agnieszka Masłowska z zespołem